ARAKATZEKO LAGUNTZAK:

Edukira joan zuzenean.

Menura joan zuzenean.

Batzar Nagusien agenda.

Batzar Nagusietako ekimenak.



BILATZAILE OROKORRA

Gipuzkoako Batzar Nagusien web-aren bilatzaile orokorra:
Desplegar menú Mostrar buscador

Organoak eta Batzarkideak


ORRI HONEN BIDE-IZENA



ORRIAREN EDUKI NAGUSIA

Fitxa pertsonala

 

Cano Aristoy, Juan Carlos(r)en argazkia
  • Cano Aristoy, Juan Carlos
  • Donostia-San Sebastián, 1958-01-16
  • Hauteskundetako hautagai-zerrenda: Partido Popular
  • Hauteskunde barrutia: Donostialdea
  • Batzarkide taldea: Batzarkide Talde Misto Popularra
  • Lanbidea: Enpresa txiki eta ertainen aholkulari
  • Bizitokia: San Sebastián

 

  • X Legegintzaldia
  • Alta: 2015-06-12
  • Baja: 2019-06-18

 

1995tik kargu publikoa
Gipuzkoako Alderdi Popularreko Idazkari Nagusia
Andoaingo Udaletxeko zinegotzi bozeramaile,1995-2011
Foru-parlamentaria (1999-2015)

 

 

 

Batzarkideak zertan parte hartzen duen Gipuzkoako Batzar Nagusietan
Leg organoa duen kargua Alta Baja
10 Osoko Bilkura Batzarkidea 2015-06-12 2019-04-02
10 Bateraezintasunen batzordea Batzordeko kidea 2015-06-12 2019-04-02
10 Batzorde Iraunkorra Bozeramaile 2015-06-15 2019-06-18
10 Bozeramaileen batzordea Bozeramaile 2015-06-15 2019-04-02
10 Eskaeretarako eta Herritarrekiko Harremanetarako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Emakumeen eta Gizonen Berdintasunerako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Erakundeetarako, Gobernurako eta Araudirako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Hizkuntza Berdintasuneko Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Bizikidetzaren eta Giza Eskubideen Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Ingurumeneko eta Obra Hidraulikoetako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Gizarte Politikako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Bide Azpiegituretako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Kultura, Turismo, Gazteria eta Kirol Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Ogasun eta Finantza Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Ekonomia Sustapeneko, Landa Inguruneko eta Lurralde Orekako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Gobernantzako eta Gizartearekiko Komunikazioko Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Mugikortasuneko eta Lurralde Antolaketako Batzordea Bozeramaile 2015-07-08 2019-04-02
10 Herritarren Partaidetzari buruzko Ponentzia Batzordeko kidea 2015-12-01 2019-04-02
10 Gipuzkoara iristen ari diren herritar berrien egoerei buruzko Ponentzia Batzordeko kidea 2016-01-15 2019-04-02
10 Berdintasunerako 2012-2020 foru-planaren ebaluazioa eta jarraipena egiteko ponentzia Batzordeko kidea 2016-07-01 2019-04-02
10 Batzar Nagusietako Araudian aldaketak egiteko Ponentzia Batzordeko kidea 2016-09-07 2019-04-02
10 Gipuzkoako turismo-ereduari buruzko Ponentzia Batzordeko kidea 2018-01-15 2019-04-02

 


ORRI-OINA:

Orri honen hasierara joan.