ARAKATZEKO LAGUNTZAK:

Edukira joan zuzenean.

Menura joan zuzenean.

Batzar Nagusien agenda.

Batzar Nagusietako ekimenak.



BILATZAILE OROKORRA

Gipuzkoako Batzar Nagusien web-aren bilatzaile orokorra:
Desplegar menú Mostrar buscador

Organoak eta Batzarkideak


ORRI HONEN BIDE-IZENA



ORRIAREN EDUKI NAGUSIA

Fitxa pertsonala

 

Ubera Aranzeta, Rebeka(r)en argazkia
  • Ubera Aranzeta, Rebeka
  • Elgeta, 1972-01-19
  • Hauteskundetako hautagai-zerrenda: Ezker Batua-Berdeak eta Aralar
  • Hauteskunde barrutia: Deba Urola
  • Batzarkide taldea: Talde Mistoa batzarkide taldea
  • Bizitokia: Elgeta

 

  • VIII Legegintzaldia
  • Alta: 2007-06-22
  • Baja: 2011-06-13

 

Talde Mistoa (Aralar) batzarkide taldean 2009.06.09arte
Talde Mistoa batzarkide taldean 2009.06.09tik aurrera

Elgetako Udaleko zinegotzia. Aralarreko Gipuzkoako Zuzendaritza Batzordeko kidea. Haur Hezkuntzan eta Gorputz Hezkuntzan diplomaduna. Psikomotrizista.

 

 

 

Batzarkideak zertan parte hartzen duen Gipuzkoako Batzar Nagusietan
Leg organoa duen kargua Alta Baja
8 Bozeramaileen batzordea Bozeramaile 2007-06-22
8 Osoko Bilkura Batzarkidea 2007-06-22
8 Batzorde Iraunkorra Bozeramaile 2007-06-22 2009-06-09
8 Lehendakaritzako eta Foru Administrazioko Batzordea Bozeramaile 2007-07-20 2009-06-16
8 Eskaeretarako eta Herritarrekiko Harremanetarako Batzordea Bozeramaile 2007-07-20 2009-06-16
8 Emakumearen Berdintasunerako Politiken Batzordea Lehendakaria 2007-07-20
8 Gizarte Politikako Batzordea Bozeramaile 2007-07-20 2009-06-16
8 Mugikortasuneko eta Lurralde Antolaketako Batzordea Idazkaria eta bozeramailea 2007-07-20 2009-06-16
8 Kiroletako eta Kanpo Ekintzako Batzordea Batzordeko kidea 2007-07-20 2009-06-16
8 Bide Azpiegituretako Batzordea Bozeramaile 2007-07-20 2009-06-16
8 Ogasun eta Finantza Batzordea Bozeramaile 2007-07-20 2009-06-16
8 Garapen Iraunkorreko Batzordea Bozeramaile 2007-07-20 2009-06-16
8 Irungo Foru Ogasunari buruzko ikerketa batzordea Batzordeko kidea 2007-10-05
8 Araudirako, Erakundeetarako eta Gobernurako Batzordeko Ponentzia Batzordeko kidea 2008-02-14
8 Gipuzkoan ezarri beharreko errepideen kudeaketa-sistema aztertzeko talde txostengilea Batzordeko kidea 2009-02-02 2009-11-24
8 Kultura eta Euskara Batzordea Batzordeko kidea 2009-06-16 2009-10-08
8 Mugikortasuneko eta Lurralde Antolaketako Batzordea Batzordeko kidea 2009-06-16
8 Bateraezintasunen batzordea Batzordeko kidea 2009-06-16 2009-09-15
8 Ogasun eta Finantza Batzordea Batzordeko kidea 2009-06-16
8 Bateraezintasunen batzordea Idazkaria 2009-09-15 2009-10-08
8 Gizarte Politikako Batzordea Batzordeko kidea 2009-10-08 2009-10-29
8 Araudirako, Erakundeetarako eta Gobernurako Batzordea Batzordeko kidea 2009-10-08
8 Bide Azpiegituretako Batzordea Batzordeko kidea 2009-10-08
8 Glass Costa Este Salou elkarteari buruzko ikerketa-batzordea Batzordeko kidea 2009-10-21
8 Gizarte Politikako Batzordea Lehendakariordea 2009-10-29
8 Batzorde Iraunkorra Bozeramaile 2011-03-22

 


ORRI-OINA:

Orri honen hasierara joan.